Android iPhone Whatsapp Aktarma Nasıl Yapılır?

Merhaba dostlar. Gün geçtikçe android den iphone ye geçişler artmaya başladı. Bunun asıl sebeplerinden birisi güvenlik. Android de rahat bir şekilde hırsızlar verilerinize erişebilirken iPhone de bu pek mümkün olmayacaktır.

Android den iPhone a geçişte ne gibi sorunlar var?
Tabi ki her güzelin bir kusuru vardır. Android den iPhone ye geçişlerde Whatsapp aktarımı tüm kullanıcılar için sorun teşkil ediyor. Geçişi sizin yapmanız pek mümkün değildir. Şuanlık Whatsapp yedekleri iPhone’ye taşımaya malesef ki izin vermemekte. Ama bu geçiş olmayacağı anlamına gelmiyor. Profesyonel ekiplere bu işlemi bırakmanızda fayda olucaktır.

Programlar (Tavsiye Edilmez ❌ )
❌ Verileriniz Güvensiz
❌ Fiyat Pahalı

Piyasa da tonlarca bu işlemi yapabileceğiniz programlar mevcut. Bu yazılımlar yabancı menşeli olduğu için dolar kuru üstünden fiyatlandırma yapıyorlar. Bu da 400-600TL gibi bir rakam. Ve bu programları satın almadan önce sözleşmelerini okursanız verilerinizin ABD tarafından işleneceğini belirtmekte.

Manuel Olarak ( Tavsiye Edilir ✅ )
✅Verileriniz Güvende
Fiyat Uygun

Bunun yerine bu işlemleri hem uygun fiyata yapan hemde verilerinizi koruyan ve asla çalmayan bir firma mevcut. Verilerinizi bilgisayarınıza uzaktan bağlantı ile bağlanıp yapılan tüm işlemleri size anlatarak yapıyorlar. Hem verilerinizi koruyup verilerinizin sizin dışınızda bir yere çıkmasına izin vermemiş olursunuz hemde fiyat bakımından çok çok uygun. İşlem ortalama 1 saat sürüyor. Bu işlemin ücreti 150TL ‘dir.

Manuel olarak yapan firmanın referansları ve güncel fiyat bilgisi için aşağıda ki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Android iPhone Whatsapp Aktarma

Share

Bu Makaleleri de Sevebilirsiniz

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x